T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü MALİ İŞLER DAİRE BAŞKANLIĞI
ANKARA EĞİTİM VE DİNLENME TESİSİ (HEKİMEVİ)

T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü MALİ İŞLER DAİRE BAŞKANLIĞI ANKARA EĞİTİM VE DİNLENME TESİSİ (HEKİMEVİ)

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

Bilgilendirme

Güncelleme Tarihi: 30/04/2019

MÜŞTERİLERİMİZ İÇİN BİLGİLENDİRME


Sağlık Bakanlığı Yönetim Hizmetleri genel Müdürlüğü Mali İşler Daire Başkanlığı Ankara Eğitim ve Dinlenme Tesisine (Hekimevi) hoş geldiniz.

Prof.Dr.Nusret Fişek Caddesi No:41 Kurtuluş/Sıhiye ANKARA adresimizde konaklama, restoran, eğitim, toplantı, seminer organizasyon hizmetleriyle konuklarımıza  hizmet vermekteyiz.

Sağlık Bakanlığı Eskişehir yolu ana binamızda ise kafeterya, kuru temizleme, terzi, erkek kuaförü, lostra hizmetleriyle siz kıymetli personelimize ve konuklarımıza hizmet vermekteyiz.

Konaklama randevularınızı 0(312)4357834 - 0(312)4357934 numaralı telefonlarımızdan günün her saatinde 7/24   yaptırabilirsiniz. Rezervasyonlarınızı en erken bir ay önceden yaptırabilirsiniz. İçinde bulunulan ayda bir sonraki ay için rezervasyon kabul edilmektedir. Tesisimizde eğitim, seminer, toplantı olduğu günlerde oda/yatak doluluk oranı % 100 e ulaşabilmektedir. Tesisimizin dolu olduğu günler için rezervasyon kabulü yapılamamakta ancak rezervasyon iptali olduğunda talep sırasına göre müşterilerimize resepsiyon birimimizden geri dönüş yapılmaktadır. Rezervasyon yaptırırken kaç kişi kalacağınızı, kaç gün kalacağınızı, hangi tip oda talep ettiğinizi ve çocuklar için yaş bilgisini iletmeniz herhangi bir olumsuz durumla karşılaşmamanız açısından önem arz etmektedir. Rezervasyon en fazla 15 gün için yapılmakta olup daha uzun süreli konaklama talepleri tesisin doluluk oranını geçici görev, eğitim toplantı süreleri dikkate alınarak müsaitlik durumuna göre değerlendirilmektedir.  Tesisimize konaklama için girişler 14:00 da başlamaktadır. Çıkış saati ise en geç 10:00 olarak belirlenmiştir. Erken gelen konuklarımıza oda temizliği bittiği takdirde odasına daha erken yerleşebilmesi için yardımcı olunabilmektedir. Müşterilerimiz için otoparkımız mevcut olup tesise giriş işlemlerinizin yapılmasıyla birlikte konaklama gün sayınızla sınırlı olmak üzere otopark giriş kartı düzenlenerek size teslim edilecektir. Tesise giriş işlemlerinde Sağlık Bakanlığı personel kimlik kartı / kamu görevlisi olduğunu belgeleyen kimlik kartı ve Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Kartı  sizden talep edilecektir. Kimlik bilgileri teyit edilmeden tesisimizden yararlanmanız mümkün değildir. Konaklama ücreti girişte peşin olarak tahsil edilmektedir. Tesis oda ücretlerine sabah kahvaltısı dahildir. Açık büfe kahvaltı hizmeti hafta içi 07.30-09.00 hafta sonu 07:30-10:00 saatleri arası giriş katta bulunan restoranda verilmektedir.   Öğlen ve akşam yemekleri için ücretli alakart restoranımızdan yararlanabilirsiniz. Restaorant fiyatlarımız Tesisimizin tüm kapalı mekanlarında ilgili yasa gereği sigara içmek yasaktır. Anlayışınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Tesisimize ulaşım : Ankara Şehirler Arası Otobüs Terminalinden (AŞTİ) ANKARAY kullanılarak kolej durağında inmek suretiyle kurtuluş parkı içinden yürüyerek (Vedat Dalokay nikah ve balo salonu karşısı) tesisimize ulaşabilirsiniz.

Ankara Esenboğa havaalanından BELKO otobüsleriyle Kızılay’a  ulaştıktan sonra tesisimiz yürüme mesafesindedir.

TCDD Yüksek Hızlı Tren garından Sıhiye yönüne giden dolmuşlara binilerek  tesisimize ulaşılabilmektedir.

Tesisimiz merkezi bir konumda bulunduğundan; Ankara’nın her yerinden Sıhhiye dolmuşlarına binilerek tek vasıtayla tesisimize ulaşılabilmektedir.

Tesisimizle ilgili memnuniyet, şikayet görüş ve önerileriniz için web sayfamızın iletişim bölümünde bulunan görüş ve önerilerinizi bizimle paylaşın linkini kullanarak bizlere ilete bilirsiniz. Size en kısa sürede tesis yöneticilerimiz tarafından mail ya da belirttiğiniz telefon numarası üzerinden geribildirimde bulunulacaktır.